عصر گیلان
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 21 Sunday 2018 - ساعت ۲۳:۴۶:۰۹
سرخط خبرها :
 • کد مطلب : 161709
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
 • سرویس : ورزش های رزمی
 •   

  رئیس هیأت بوکس گیلان خبر داد؛

  حضور ۷ بوکسور نوجوان گیلانی در رقابت های قهرمانی نوجوانان کشور

  رئیس هیأت بوکس گیلان با اشاره به برگزاری رقابت های قهرمانی بوکس نوجوانان کشور در نهاوند استان همدان، از حضور تیم هفت نفره بوکس نوجوانان استان در این رقابت ها خبر داد.

  بوکس نوجوانبه گزارش عصر گیلان، امین قاسمی پور در اظهار کرد: رقابت های قهرمانی کشوری بوکس در رده نوجوانان از ۲۹ تیرماه در استان همدان برگزار می شود.

  وی با بیان اینکه این رقابت ها در شهر نهاوند این استان برگزار می شود، افزود: تیم نوجوانان بوکس استان گیلان نیز در این دوره از رقابت ها با هفت سهمیه حضور می یابد.

  رئیس هیأت بوکس گیلان با اشاره به نایب قهرمانی تیم بوکس نوجوانان استان در دوره گذشته این رقابت ها در سال ۹۵، گفت: افزایش سهمیه استان گیلان نیز به علت کسب این موفقیت است.

  وی به مشخص بودن پنج بوکسور تیم نوجوانان در پنج وزن اشاره و خاطرنشان کرد: روز دوشنبه ۲۶ تیر ماه برای مشخص شدن نفرات دو وزن باقیمانده، مسابقه انتخابی برگزار می شود.

  قاسمی پور در ادامه با اشاره به اینکه محمدرضا جبین سا، امیرحسین دولتی، دانیال میرزایی، علی لطفی و ارشیا شعبان پور پنج بوکسور مشخص شده تیم بوکس نوجوانان هستند، تصریح کرد: سعید کوهی، فرهاد راحل به عنوان مربیان و حسین دادخواه نیز به این مسابقات اعزام می شوند.

  به گفته این مسئول این دوره از رقابت ها از ۲۹ تیرماه به مدت شش روز در شهر نهاوند استان همدان در ۱۳ وزن و در سه راند دو دقیقه ای با یک دقیقه استراحت بین راندها برابر با قوانین فدراسیون جهانی بوکس انجام می شود.

  وی همچنین با بیان اینکه در این دوره از رقابت ها تنها متولدان ۱۱ دی ماه سال ۷۹ الی ۱۰ دی ماه سال ۸۱ می توانند حضور یابند، تأکید کرد: همراه داشتن اصل شناسنامه عکس دار، کارت ملی، دفترچه آماتور، کارت بیمه معتبر و رضایت نامه والدین برای حضور در این رقابت ها الزامی است.

  انتهای پیام
  منبع : مهر
  این خبر را به اشتراک بگذارید :

  تبلیغات در عصر گیلان

  09389707979
  %u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A