عصر گیلان
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 21 Sunday 2018 - ساعت ۲۳:۵۸:۱۹
سرخط خبرها :
 • کد مطلب : 161771
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ تیر, ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۹
 • سرویس : انتظامی و حوادث
 •   

  فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان:

  در خدمت‌رسانی به روستائیان غفلت شده است/ انقلاب اسلامی پرچمدار مبارزه با مواد مخدر است

  فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی پرچمدار مبارزه با مواد مخدر است گفت: دشمن دنبال این است که این را برعکس جلوه دهد و جمهوری اسلامی را تولیدکننده مواد مخدر معرفی کند.

  محمدرضا میرحیدریبه گزارش عصر گیلان، محمدرضا میرحیدری در همایش تخصصی انتظامی ترافیکی دهیاران استانی در سالن شهدای ناجا نیروی انتظامی با بیان اینکه دهیاران نماینده همه دستگاه‌ها هستند اظهار کرد: نقش دهیاران به‌عنوان نماینده حاکمیت در حوزه مسئولیت خود خیلی مهم است و باید به آن‌ها توجه بیشتری کرد.

  فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان گفت: دهیاران هم سنگ صبور نظام و هم سنگ صبور مردم هستند، روستائیانی که نسبت به مردم شهرها سطح توقع کمتری دارند و دارای صداقت، صفا و پاکی مثال‌زدنی هستند و در خدمت‌رسانی در آن‌ها غفلت کرده‌ایم و به دولت‌های فعلی و قبلی و بعد انقلاب مربوط نمی‌شود و سال‌هاست که در خدمت به آن‌ها غفلت شده است.

  وی بابیان اینکه تلاش مسئولان باعث شده که مردم در زیر چتر نظام انقلاب اسلامی قرار بگیرند افزود: مردم روستاها باوجود مشکلات عدیده بازهم پای این نظام ایستاده‌اند و ما باید تلاش کنیم که کاستی‌های که وجود دارد را برطرف کنیم تا مردم در آرامش زندگی کنند.

  فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان  افزود: جاده‌های غیراستاندارد و مشکلاتی که الآن وجود دارد نشان‌دهنده کوتاهی دولت فعلی نیست اما چه می‌شود کرد که آسیب‌ها وجود دارد و شاید هم جبران‌ناپذیر باشد و ما باید آن را به حداقل برسانیم.

  وی بابیان اینکه منطق ما باید منطق شهید بهشتی باشد افزود: این باعث می‌شود که دهیاران عزیز با حقوق خیلی اندک حتی بدون حقوق برای مردم خدمت کنند و پر کردن این جایگاه مسئولیت آور است و ما باید بدانیم که اگر در مسندی قرار گرفتیم یک روزی باید در پیشگاه اللهی پاسخگو باشیم. ما نسبت به بچه‌ای که پدرش را از دست می‌دهد مسئولیت داریم.

  میرحیدری افزود: سال گذشته از افتخارات فرماندهی انتظامی استان گیلان و مجموعه شورای ترافیک، کاهش تلفات روستایی بود که در سطح ناجا رتبه اول را کسب کردیم، ما باید بدانیم که دراین‌ارتباط تلاش بیشتری کنیم و برسیم به‌روزی که بگوییم امسال تلفات جانی نداشتیم و به استانداردهای اروپا رسیده باشیم.

  وی با اذعان به اینکه مخالف برخورد با متخلفان هستیم افزود: ما مخالف برخورد هستیم اما مجبوریم برخورد کنیم تا دیگران آسیب نبینند، مخالف توقیف موتورسیکلت آن روستایی عزیز هستیم، اما مجبوریم برخورد کنیم تا خانواده خود آن فرد و همچنین خانواده دیگران آسیب نبیند.

  میرحیدری با اشاره به اینکه چند مشکل در حوزه روستایی داریم افزود: انقلاب اسلامی پرچمدار مبارزه با مواد مخدر است اما دشمن دنبال این است که این را برعکس جلوه دهد و جمهوری اسلامی را تولیدکننده مواد مخدر معرفی کند و  بعضاً افراد سودجو به کشت مواد مخدر می‌کنند و از این‌رو دهیاران باید اطلاع دهند و نگذارند دشمن به نتیجه برسد.

  وی با تقدیر از عملکرد دهیاران صومعه سرا گفت: در بازدیدی که از منطقه طاهرگوراب صومعه سرا داشتم فرماندهی انتظامی آن شهرستان با اعلام اینکه بخشداران آن منطقه در ورودی خروجی آن اقدام به نصب دوربین کرده‌اند که این کار بسیار بزرگی است و برای مردم امنیت می‌آورد.

  وی بابیان اینکه باید راه‌ها رو مدیریت بکنیم گفت: اگر راه فرعی را کنترل بکنیم و مانع ورود افراد غیرمسئول مجرمین به داخل شهر شویم خیلی باعث ایجاد امنیت در شهر می‌شویم و شهر را ازنظر امنیتی کنترل می‌کنیم؛ و ما باید ظرفیت استان را افزاش دهیم و جاذبه آن را افزاش دهیم تا گردشگر راحت به حوزه ما بیایید  کسب کار مردم زیاد شود.

  انتهای پیام
  منبع : فارس
  این خبر را به اشتراک بگذارید :

  تبلیغات در عصر گیلان

  09389707979
  %u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A