عصر گیلان
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 14 Thursday 2017 - ساعت ۱۶:۳۵:۵۲
سرخط خبرها :
 • کد مطلب : 175854
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
 • سرویس : انتظامی و حوادث
 •   

  بصیرت ابزار مهمی برای حرکت در مسیر انقلاب است

  فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه دانش دینی پلیس هرگز نباید پایین‌تر از جامعه باشد، گفت:‌ بصیرت یکی از مهم‌ترین ابزار برای حرکت نیروی انتظامی در مسیر انقلاب است.

  به گزارش عصر گیلان، سردار محمد رضا اسحاقی در افتتاحیه هفتمین دوره بصیرت غیرتمرکزی فرماندهی انتظامی استان گیلان با بیان اینکه سابقه دوره بصیرت در نیروی انتظامی به ۱۰ سال قبل برمی‌گردد، اظهار کرد:‌ همه مسئولان، متولیان و مدیران انتظامی در مرکز استان و شهرستان‌ها در دوره بصیرت افزایی حضور پیدا می‌کنند.

  این مقام ارشد انتظامی تعمیق باورهای دینی و افزایش آگاهی از معادلات و مباحث روز دنیا را از اهداف دوره بصیرت در مجموعه پلیس برشمرد و افزود:‌ بصیرت یکی از مهم‌ترین ابزار برای حرکت نیروی انتظامی در مسیر انقلاب است.

  وی با اجتماعی خواندن مسئولیت‌های نیروی انتظامی،گفت:بیشتر ماموریت‌های پلیس در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی که بستر اصلی کنش‌های اجتماع هستند رقم می‌خورند.

  فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه دانش دینی پلیس هرگز نباید پایین‌تر از جامعه باشد، خاطرنشان کرد: ضرورت بصیرت در پلیس چند برابر سایر بخش‌ها است.

  سردار اسحاقی با تاکید بر اینکه بصیرت‌افزایی تنها در یک دوره زمانی یک هفته‌ای ممکن نمی‌شود، خاطرنشان کرد: در این دوره‌ها تلاش می‌شود تا شاخصه‌ها و مولفه‌های اصلی بصیرت معرفی شوند.

  این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه پلیس بیشتر از سایر اقشار جامعه در معرض آسیب قرار دارد،افزود: نیروی انتظامی باید در جهت خودپایی و خودساختگی، هر آن‌چه که می‌تواند از آموزه‌های دینی و معرفتی بهره ببرد.

  فرمانده انتظامی استان گیلان اضافه کرد: تعمیق مداوم باورها و تثبیت اعتقادات از لازمه‌های به موفقیت‌رسیدن مسئولیت‌های خطیر نیروی انتظامی هستند.

  در ادامه افتتاحیه هفتمین دوره بصیرت غیرمتمرکزی فرماندهی انتظامی استان گیلان، فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مجموعه نیروهای نظامی و انتظامی کشور برای آسایش مردم مجاهدانه تلاش می‌کنند، اظهار کرد: ایران امروز روی شانه ابرقدرت‌های دیروز سنگینی می‌کند.

  سردار حق‌بین افزود: همه پیروزی‌های جبهه مقاومت در سوریه با عنایت خداوند به دست آمده‌ است.

  فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با اشاره به نابودی داعش در بوکمال، تصریح کرد:‌ داعش مرده است اما هنوز باید با تفکر داعشی مقابله کرد.

  سردار حق‌بین با تاکید بر اینکه بعد از پیروزی‌های بزرگ اخیر دشمن به دنبال این است تا از هر طریقی به جمهوری اسلامی ایران ضربه بزند، خاطرنشان کرد: سربازان ولایت اجازه نخواهند داد کوچک‌ترین خدشه‌ای به امنیت امروز کشور وارد شود.

  وی با اشاره به اینکه امروز باید تمدن‌ساز باشیم و از فرهنگ و ارزش‌های اسلامی را حراست کنیم، گفت: بصیرت کلید قدم‌گذاشتن در مسیر اسلام است.

  انتهای پیام
  منبع : ایسنا
  این خبر را به اشتراک بگذارید :

  تبلیغات در عصر گیلان

  09389707979
  %u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A