عصر گیلان
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 19 Monday 2018 - ساعت ۰۱:۴۷:۵۲
سرخط خبرها :
گزارش
آرشیو...
 • کد مطلب : 182802
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰
 • سرویس : سایر حوزه ها > سیاسی
 •   

  مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان:

  امام راحل با انقلاب سبب ارتقای بینش سیاسی و مبارزاتی ملت ایران شد

  مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان باتأکید بر تدوام روحیه انقلابی و ایستادگی ملت در برابر دشمن، گفت: امام راحل با انقلاب سبب ارتقای بینش سیاسی و مبارزاتی مردم در برابر استکبار جهانی شد.

  به گزارش عصر گیلان، حجت الاسلام جمال یاری در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در شهرستان بندرانزلی با اشاره به اینکه استقامت، ایثار و جوانمردی و نترسیدن از دشمنان پیام قرآن است، اظهار کرد: این پیام برای امتی است که از روز نخست به ندای پیامبر اسلام لبیک گفتند تا ظهور حضرت ولیعصر (عج) ادامه پیدا می کند.

  وی با اشاره به اینکه ۲۲ بهمن تاریخ جدیدی در قرن معاصر است، افزود: ملت ایران ۴۰ سال در برابر سختی ها، تهدید ها و تحریم ها از سوی دشمنان ایستادند و در جنگی ناجوانمردانه پیروز میدان شدند.

  مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه هشت سال جنگ تحمیلی چون جنگ با استکبار بود، اهمیت داشت، خاطرنشان کرد: این جنگ برای دشمن نیز از اهمیت بالایی برخوردار بود زیرا در صدد خاموش کردن یک تفکر انقلابی استکبار ستیز داشت که موفق نشد و تنوانستد اهداف پلید خود دست یابد.

  حجت الاسلام یاری با بیان اینکه ملت ایران در روزهایی که انقلاب به ثمر رسید و قبل از آن برای رسیدن به هدف مصمم بود، گفت: در این میان نقش رهبری، ارتش، سپاه، بسیج و از همه مهم تر مردمی که از جان خود گذشتند غیرقابل انکار و تداعی کننده انقلاب بود.

  وی با اشاره به اینکه امروز هم با همان روحیه و استقامت ملت به میدان آمده اند، تاکید کرد: باید در مقابل دشمنانی که با زیرکی عزت ملت های مسلمان را تهدید می کنند ایستادگی کرد.

  مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان با تاکید بر اینکه رهبری همچون امام راحل با صلابت ایستادگی می کند، گفت: امام توانست با ایستادگی به ملت جرأت داده و بینش سیاسی و مبارزاتی مردم را بالا ببرد.

  وی در ادامه با بیان اینکه هراس نداشتن از دشمن از امام خمینی و شهدای انقلاب به نسل های بعد رسیده است، اظهار کرد: حتی جوانانی که امام را ندیده اند با اخلاق و سیره عملی و عبادی امام راحل آشنایی داشته و از آن الگو برداری می کنند.

  انتهای پیام
  منبع : مهر
  این خبر را به اشتراک بگذارید :

  تبلیغات در عصر گیلان

  09389707979
  %u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A